BALATONFÜRED 2020.09.15-20

Olimpici Grand Prix PÁRBAJTŐR Országos Bajnokság

🥇🥇🥇🥇🥇🥉

Óriási sikereket ért el az OVSE a 2020 szeptember 15-20 között megrendezett Olimpici Gand Prix Országos Bajnokságon.

A legeredményesebb vívóklubbként 5 aranyérmet, egy bronzérmet szereztek párbajtőrözőink. Az év legjobb utánpótlás edzője díjat Kovács Attila ezdő érdemelte ki. Gratulálunk magyar bajnokainknak és edzőjüknek!

Börcsök Koppány, Börcsök Léla, Gortva Zsófia, Hazai Tamás, Horváth Lotti, Légrádi Bálint, Légrádi Dóra, Örsi Benedek, Szabó Máté, Tatár Dániel.

Edző: Kovács Attila

SERDÜLŐ FIÚ OB - csapat aranyérem 🥇és 8. helyezés

Az Olimpici Grand Prix OB hagyományosan a serdülő korosztály versenyszámaival ér véget, számukra ez az utolsó olimpici megmérettetés, innen már kadetként versenyeznek tovább.

A srácok keményen odatették magukat utolsó olimpici viadalukon, Hazai Tamás nyolcadik helyezett lett egyéniben, csapatunk pedig a dobogó tetején végzett!

A Börcsök Koppány, Hazai Tamás, Légrádi Bálint alkotta csapat esélyt sem hagyott ellenfeleinek. A csapat kiemeltként jutott a nyolc közé, onnan simán menetelve az elődöntőben a Honvéd ellen 45-27-re, a döntőben a BVSC ellen pedig 45-29-re győztek. Elképesztő teljesítmény volt, büszkék vagyunk rátok! Hajrá óbudai vívás, hajrá OVSE!

TÖRPICI LEÁNY OB - csapat aranyérem 🥇

Sikersorozatunk tovább folytatódott a Olimpici Grand Prix Országos Bajnokságon, ezúttal Törpici Leány csapatunk győzött a döntőben 8 tussal a Vasas csapata ellen!

Gratulálunk a lányoknak, remek vívással érdemelték ki bajnoki címüket!

Törpici Leány ob - egyéni aranyérem és bronzérem🥇🥉

Újabb sikerekkel folytatódott az idei Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság számunkra. Törpici Leány Párbajtőr egyéni versenyszámban Horváth Lotti aranyérmet, Légrádi Dóra pedig bronzérmet nyert, Balatonfüreden.

Gratulálunk a versenyzőknek, hajrá óbudai vívás, hajrá OVSE!

Versenyzőink:
Horváth Lotti aranyérem
Légrádi Dóra bronzérem

gyermek fiú ob - csapat aranyérem 🥇

Sikerekkel folytatódott a 2020-as évi Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság számunkra, a Gyermek Fiú Párbajtőr csapatunk első helyezést ért el Balatonfüreden. Gratulálunk a versenyzőknek, hajrá OVSE!

gyermek fiú ob - egyéni aranyérem 🥇és 5. helyezés

Megkezdődött a karantén miatt szeptemberre csúsztatott Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság. Gyermek korosztályban férfi párbajtőrözőink parádés nyitást vezényeltek le, az első napon, rögtön két érmet is szereztek. Légrádi Bálint egy OB aranyéremmel és egy kupával lett gazdagabb, Szabó Máté pedig az ötödik helyen végzett a 76 fős mezőnyben. Soha rosszabb évindítást! Hajrá óbudai vívás, hajrá OVSE!